COKOŁY MEBLOWE

Cokoły meblowe MODER SLIM pozwolą na estetyczne wykończenie mebli kuchennych. Dzięki cokołom zachowamy czystość pod szafkami. Dostępne w kolorach: biały, czarny, aluminium, inox oraz w dwóch wysokościach 100 mm i 150 mm. Do cokołów dostępne są narożniki, zakończenia i klipy montażowe. Długość 3 mb.

czytaj więcej

LISTWY PRZYBLATOWE

Listwy przyblatowe stanowią estetyczne wykończenie pomiędzy ścianą a blatem kuchennym. Listwy idealnie przylegają do ściany i blatu. Bogata oferta dodatków- narożników wewnętrznych i zewnętrznych oraz zakończeń. Dostępne w wielu kolorach. Długość 3mb.

czytaj więcej

LISTWY PRZYBLATOWE MINI

Listwy przyblatowe mini stanowią estetyczne wykończenie pomiędzy ściana a blatem kuchennym. Listwa idealnie przylega do ściany i blatu. Bogata oferta dodatków- narożników wewnętrznych i zewnętrznych oraz zakończeń. Długość 3 mb, dostępne w kolorach biały, czarny, aluminiowy..

czytaj więcej

USZCZELKA ANTYSILIKON 4,2 mb

Uszczelka uniwersalna ANTYSILIKON jest profilem uszczelniającym do idealnie prostopadłych powierzchni Stanowi estetyczne wykończenie pomiędzy blatem kuchennym a ścianą. Dobrze sprawdzi się także w łazience do połączeń ściana umywalka czy ściana wanna. Dzięki elastyczności i niewielkiej grubości – 1mm z powodzeniem może być stosowana zamiast silikonu. Jest antybakteryjna i wodoodporna. Długość 4,2 mb. Dostępna w kolorach:…

czytaj więcej