DREWPOL - akcesoria meblowe Rzeszów

Pomysł założenia firmy DREWPOL zrodził się nieoczekiwanie i zaskakująco. Antoni Bosek inżynier budownictwa czynnie pracujący w zawodzie, spotkał na przyjęciu rodzinnym krewnego, który rozpoczął współpracę z firmą Kronospan produkującą płytę wiórową w Szczecinku i był z niej bardzo zadowolony. Był to rok 1992 i popularne wtedy hasło „Weź sprawy w swoje ręce” zachęcało do działania. Krótka wizyta w Szczecinku, ekspresowe rozmowy z dyrektorem Kronospanu, szybko wynajęty lokal i 13 stycznia 1992 roku Antoni Bosek rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U. DREWPOL. Po kolejnej zmianie siedziby przyszedł moment, w którym dokonał zakupu stolarni upadłego zakładu produkcji elementów budowlanych. Działalność firmy prowadzona jest w tym miejscu do dnia dzisiejszego.

Dziś firma DREWPOL to przedsiębiorstwo rodzinne, gdzie coraz większą aktywność przejawia drugie pokolenie, wnosząc aktywność i młodzieńczą świeżość pomysłów. Na przestrzeniu lat firma ciągle dopasowuje się w zmieniających się oczekiwań klientów, co skutkuje dynamicznie przyrastającą liczbą klientów hurtowych i detalicznych.

Jeśli nasza oferta oraz poziom obsługi spełnia Państwa oczekiwania zapraszamy do współpracy - postaramy się, aby wasze marzenia nabrały realnych kształtów.

zespół firmy DREWPOL