promocje

WIOSENNY KONKURS SEVROLL

Wiosenny konkurs Sevroll rusza 1 maja wystarczy zrobić zdjęcie aranżacji z wykorzystaniem szuflad Sevroll Slim i przesłać na adres konkurs@sevroll.pl . Konkurs będzie trwał 2 m-ce; wygrywają 3 aranżacje, które zdobędą najwięcej like-ów internautów; do wygrania w maju myjka Karcher, a w czerwcu kamera samochodowa Xiaomi. Szczegóły w regulaminie.

czytaj więcej
promocje

LOTERIA ŚWIĄTECZNA

Tradycyjnie zapraszamy do udziału w Loterii Świątecznej w dniach 23.11.2020 r. – 22.12.2020 r. Warunkiem udziału w loterii jest zakup akcesoriów meblowych na kwotę minimum 1000 zł netto. Losowanie nagród odbędzie się 22.12.2020 r. w godzinach 10-13. Nagroda główna- iROBOT ROOMBA 671. Czeka wiele atrakcyjnych nagród !!!

czytaj więcej
aktualności

nowa strona DREWPOL24.pl

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy nowoczesną witrynę internetową, za której pośrednictwem chcemy dostarczać wszelkich istotnych informacji dotyczących działalności naszej firmy. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje odnośnie naszej oferty i profilu działalności. Zapraszamy do częstych odwiedzin działu AKTUALNOŚCI gdzie będą się pojawiać informacje i ciekawostki odnośnie prac, które aktualnie wykonujemy. pozdrawiamy i…

czytaj więcej